Miesiąc z Fullcap Games #3 (10.2014)

31
Październik
  • Kolejny miesiąc działalności Fullcap Games za nami. Październik to zdecydowanie najważniejszy jak dotąd okres dla nas. Ukazały się nasze debiutanckie gry: Małe Epickie Królestwa i Badacze Głębin.
  • Odbiór gier jest znakomity, co niezmiernie nas cieszy. Zaczynają się pojawiać pierwsze recenzje, takie jak na przykład ta. Motywuje nas to niezmiernie by szukać dla Was kolejnych świetnych pozycji, szczególnie że pogoda za oknem idealna do tego by spędzać wspólnie czas nad planszą.
  • W październiku odwiedziliśmy Tetcon. Tczew – niewielkie miasto, za to impreza niemała i bardzo profesjonalnie zorganizowana. Bawiliśmy się znakomicie pokazując tam nasze gry, a że zainteresowanie było ogromne, to pokazom nie było końca. Na pewno będziemy tam chcieli wrócić w przyszłym roku. Organizatorzy – znakomita robota!
  • W Październiku organizowaliśmy także eventy premierowe Badaczy Głębin w toruńskim sklepie Grajfer, a także w poznańskim sklepie Cube. Obie premiery udały się wyśmienicie, zaś zainteresowanie Badaczami w Toruniu nas przerosło :). Trzeba było otwierać dodatkowe egzemplarze gry, aby starczyło dla blisko 30 chętnych osób. Ostatecznie akcja się jednak udała, a moc energii jaką nam daliście sprawiła, że nawet następnego dnia zdarte gardło od tłumaczenia zasad szybko się wyleczyło.
  • Październik to także najważniejsze targi branżowe: Spiel w niemieckim Essen. Nie mogło nas tam zabraknąć. Przywieźliśmy ze sobą trochę gier do testów, trochę pozycji ograliśmy, spotkaliśmy się na żywo z naszymi dotychczasowymi partnerami. Targi w Essen to prawdziwe święto graczy i naprawdę warto się tam pojawić!
  • Zdjęcia z imprez znajdziesz na naszym fanpejdżu w portalu Facebook. Tam także wszelkie bieżące informacje.

A co nam przyniesie Listopad? Na pewno wyjazd na jeden z największy konwentów fantastycznych w kraju, czyli lubelski Falkon. Będziemy tam prezentować nasze nowości przez pierwsze 3 dni imprezy. W Falkonową sobotę zaś, przeprowadzimy turniej w Małe Epickie Królestwa (godzina 16.00). Trzymajcie się ciepło!

«poprzednia aktualność następna aktualność»