Miesiąc z Fullcap Games #4 (11.2014)

2
Grudzień
  • Wraz z serwisem Games Fanatic przeprowadziliśmy konkurs, w którym można było wygrać egzemplarze gry Małe Epickie Królestwa. Liczba zgłoszeń była naprawdę duża, ale udało nam się przez nie przekopać, zaś pomysłowość uczestników ogromna.
  • Kolejni recenzenci są zachwyceni naszymi grami. Jeśli chcecie się zapoznać z recenzjami to możliwie pełny zbiór jest dostępny na naszej stronie internetowej w działach dedykowanych poszczególnym grom.
  • Odwiedziliśmy lubelski Falkon, gdzie zainteresowanie naszymi tytułami – tradycyjnie już – było ogromne. Graniu, rozmowom i śmiechom nie było końca. Bawiliśmy się świetnie tłumacząc wam nasze gry, w samym centrum miasta widzieliśmy najprawdziwszego lisa i wiele więcej. Zdjęcia z tego wydarzenia zobaczycie tutaj.
  • Przeprowadziliśmy oficjalne premiery Małych Epickich Królestw. Podobnie jak w przypadku debiutu Badaczy Głębin – odbyły się one w Toruniu i Poznaniu.
  • W listopadzie odbyliśmy także spotkanie na szczycie, na którym knuliśmy sobie odnośnie planów wydawniczych na rok przyszły. Mamy nadzieję, że wy – podobnie jak my – chcecie jeszcze więcej i jeszcze lepiej!

Listopad to miesiąc, w którym zamknęliśmy tegoroczny sezon wyjazdowy. Grudzień będzie dla nas miesiącem lokalnych pokazów, poszukiwań gier na rok przyszły i… odpoczynku!

«poprzednia aktualność następna aktualność»