Dolina Kupców już wkrótce

14
Październik

Tylko najmądrzejszy i najprzebieglejszy handlarz może dołączyć do gildii. Czy będziesz jednym z nich? Zbuduj swój stragan, kupuj i sprzedawaj towary, pokonaj przeciwników i zostań członkiem Gildii Wybitnych Handlarzy.
Zostało już niewiele czasu do momentu, kiedy nowa gra Fullcap Games trafi do Waszych rąk. Jeszcze przed końcem roku pojawi się Dolina Kupców, czyli oparta na rywalizacji gra karciana z przepięknymi ilustracjami autora gry, Samiego Laakso.
Dolina Kupców to gra, w której każda z kart może zostać użyta na kilka sposobów. Czy zrezygnujesz z przeprowadzenia akcji na rzecz zdobycia kolejnych kart? Wygra ten, kto najlepiej wyczuje odpowiedni moment, by pozbyć się pieczołowicie budowanej talii!
Decyzja o tym, jaki będzie styl rozgrywki zależy tylko od graczy. Jeśli lubicie interakcję – wybierzcie talię Złodziejskich Szopów. Chcecie wprowadzić do gry elementy losowości? Zagrajcie również talią Beztroskich Ocelotów. Elastyczność stylu rozgrywki jest ogromną zaletą Doliny Kupców.
Przepiękne ilustracje, nieskomplikowane zasady i wyjątkowy klimat gry spowodują, że Dolina Kupców stanie się Waszą ulubioną grą. Jesteśmy tego pewni!
Ilość osób: 2 – 4
Czas gry: 30 minut
Wiek: 10+
Zawartość pudełka:
- 110 kart,
- plansza,
- unikalna kostka.

«poprzednia aktualność następna aktualność»