10.06.2016 – 15.00

9
Czerwiec

10.06.2016, godzina 15.00. To już jutro. Czekamy na dzień jutrzejszy z dreszczykiem emocji, przejęci ale i dumni po wielu dniach ciężkiej pracy. Już jutro przełomowe wydarzenie w historii Fullcap Games, startujemy bowiem z kampanią crowdfundingową na portalu wspieram.to.
Marzy nam się opublikowanie kontynuacji naszego największego hitu – gry Dolina Kupców. Dolina Kupców 2: Era Mistrzów Kupieckich to wciąż nasza ulubiona Dolina Kupców pod względem mechanicznym, jednak wprowadza wiele nowości. Nowy wariant drużynowy rozgrywki, karty pasywne działające w czasie (kojarzycie rozszerzenie Dominion: Seaside? Jeśli tak, to wiecie co mamy na myśli), jeszcze więcej interakcji, sześć oszałamiających nowych talii i mnóstwo celów dodatkowych zbiórki. Do tego atrakcyjna cena za sztukę, pakiety hurtowe – będzie się działo.
Widzimy się od jutra na wspieram.to! Śledźcie nasz fanpejdż, gdzie znajdziecie więcej szczegółów dotyczących zbiórki. No i nie zapomnijcie o tym, że już jutro startuje EURO 2016 we Francji ;). Bo wielkie wydarzenia dzieją się w tym samym czasie! #zwierzakinaeuro

«poprzednia aktualność następna aktualność»