Fullcap Games premiery jesienne

11
Listopad

Z radością informujemy, że w przyszłym tygodniu do sklepów będą wysyłane aż 4 nowości naszego wydawnictwa. Dwie z nich to prawdziwe perły dla wymagających graczy.

Wyrocznia Delficka, autorstwa Stefana Felda to pierwsza z nich. Oferuje ona graczom interesujący, klimatyczny wyścig o jak najszybsze zrealizowanie przygotowanych dla graczy zadań. To nastrojowa i genialna mechanicznie gra z mnóstwem ślicznych komponentów.

Druga z gier to Loyang. Zwieńczenie trylogii żywieniowej Uwe Rosenberga. Miłośnicy innych gier tego autora będą zafascynowani, zaś osoby nie znające jego twórczości zachwycą się pieczołowitym wykonaniem gry i mnóstwem ślicznych, kolorowych znaczników warzyw.

Tej jesieni kontynuujemy także bestsellerową linię Dolina Kupców, oferując graczom część drugą (zrealizowaną z Waszym wsparciem – dzięki!) oraz dodatek Dolina Kupców: Systematyczne Bobry.

Cały wór gier od Fullcap. To wyselekcjonowane tytuły, wyróżniające się na rynku. Poświęcamy dużo czasu by w naszym katalogu wydawniczym znalazły się świetne, nietuzinkowe gry. Bardzo dziękujemy za wsparcie i jesteśmy przekonani, że spędzicie z nimi mnóstwo pięknych chwil.

«poprzednia aktualność następna aktualność»