Co tam słychać w Fullcap Games?

21
Marzec

Pierwszy dzień wiosny to idealna data na nowy wpis z cyklu „Co tam słychać w Fullcap Games?”. Dzieje się, jest intensywnie. Odwiedziliśmy dwa toruńskie konwenty – BallCon oraz Grawitację. To świetne imprezy, a nasze gry zostały bardzo ciepło przyjęte. Szczególnie docenione były: Hack Trick i Dolina Kupców. Gdzie się nie obejrzało w Games Roomie tam ktoś grał w pozycję z katalogu Fullcap Games.

Nasze najbliższe plany konwentowe to: poznański Pyrkon (weekend majowy) gdzie przeprowadzimy turnieje w Hack Trick i Dolinę Kupców 2 oraz toruńskie targi rozrywki Grator (3 weekend maja).

Od naszych ostatnich premier minęło troszkę czasu, dlatego szykujemy zmasowany atak gier. Według planu już w kwietniu 3 nowe produkty spod szyldu Fullcap Games. Kontynuujemy naszą współpracę z wydawnictwem Mind Fitness Games i zaprezentujemy Wam gry Sponsio oraz Królestwa Wikingów. Wprost nie możemy się doczekać na te premiery. Trzeci nowy/stary produkt to dłuuugo wyczekiwany powrót naszego bestsellera czyli: Dolina Kupców: Gildia Wybitnych Handlarzy. Nowe wydanie będzie zawierało rozszerzoną o wariant drużynowy instrukcję.

To najbliższe plany. Walczymy o licencje na kolejne ciekawe gry (już podpisaliśmy kontrakt na genialną mikrogrę Terrible Monster wraz z dodatkiem Desperation). Plan na ten rok to 8 nowych produktów. Zastrzeżenie jest jedno – musimy być przekonani, że te gry są warte tego by je Wam zaprezentować. Nic na siłę.

«poprzednia aktualność następna aktualność»