O wydawnictwie

Skąd się wzięliśmy?:

Od dawna jesteśmy fanami gier wszelakich. Zaczynaliśmy od grania w gry fabularne, które szybko doprowadziły nas do gier karcianych i planszowych. Te oczarowały nas bez reszty. Z miejsca staliśmy się ich fanami, a jako że należymy do osób aktywnych starających się stale rozwijać, rozpoczęliśmy działalność recenzencką w portalach internetowych, jeździliśmy na konwenty i festiwale związane z grami. Tworzyliśmy gry autorskie, dodatki do komercyjnych tytułów, sami organizowaliśmy rozmaite imprezy promujące pasję związaną z grami towarzyskimi.

Prawie 10 lat temu utworzyliśmy także lokalny klub gier planszowych (www.planszowanie-torun.blogspot.com) w Toruniu, bo to właśnie z grodu Kopernika wywodzi się Fullcap Games. W ramach spotkań klubowych regularnie, przynajmniej raz w tygodniu poznawaliśmy nowe gry, uczyliśmy się rządzących nimi mechanizmów, wybieraliśmy te najciekawsze i najlepsze, aby miło spędzać nad nimi czas. Poznane setki tytułów to nasz kapitał. Znamy się na grach jak mało kto. Wydawnictwo to kolejny krok w rozwijaniu naszej pasji, którą chcemy się z Wami dzielić.

Wierzymy, że istnieje wiele gier, które należy pokazać polskim graczom. Jedne z nich są trudno dostępne w naszym kraju, inne zależne językowo. Za sprawą Fullcap Games jeszcze w tym roku na polskim rynku ukaże się kilka ciekawych gier karcianych i planszowych. Mamy nadzieję, że na rynku jest miejsce dla ludzi z pasją i sercem do tego co robią. Z Waszym wsparciem możemy zrobić coś fajnego i wspólnie cieszyć się czapką pełną nowych, wyśmienitych gier.

Kontakt w sprawie zamówień hurtowych:

e-mail: fullcapgames@fullcapgames.pl
tel. 56 649 64 69 (wtorki i czwartki w godzinach 9.00-14.00)

Gry do katalogu wydawniczego testujemy wraz z:

logo planszowanie               logo grajfer